Szukaj
Strona główna » O nas

O nas

ANMER to grupa dystrybutorów, producentów oraz specjalistów w dziedzinie sprzętu medycznego. Wspólnie tworzymy podmiot z długoletnim doświadczeniem w zaopatrzeniu placówek medycznych, szpitali, klinik, opieki medycznej domowej i opieki paliatywnej.
 

Oferujemy wyroby medyczne posiadające wszystkie wymagane certyfikaty, zgłoszenia i powiadomienia do Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych. Naszym atutem są konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Proponujemy sprzęt medyczny tworzony z pasją przez uznanych producentów w Unii Europejskiej.
 

Posiadamy odpowiednio zaopatrzone magazyny i zapewniamy niezwłoczne i stałe dostawy. Nasi dystrybutorzy: sklepy medyczne, hurtownie sprzętu medycznego, przedstawiciele handlowi korzystają z wysokich rabatów do dalszej odsprzedaży. Jednocześnie wszystkim użytkownikom zapewniamy sprawnie działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 

Jako wyłączny dystrybutor firmy CA-MI z Włoch, dostarczamy na rynek Polski: ssaki medyczne, ssaki operacyjne, ssaki chirurgiczne, ssaki karetkowe, inhalatory, aparaty do ćwiczeń oddechowych, pulsoksymetry.
 

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są potwierdzone pisemnie, pozytywnymi opiniami usatysfakcjonowanych użytkowników sprzętu medycznego na terenie całego kraju.
 

 

Z poważaniem,

Marek Ziembowicz

Dyrektor Generalny

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu